Školní výlet druhé třídy do Českého Dubu

Druhá třída ve dnech 5. - 7. června zažila nezapomenutelný školní výlet do malebného Českého Dubu, konkrétně do Podještědského sportovního areálu, kde strávili tři dny plné dobrodružství a zábavy.

Po příjezdu do sportovního areálu se děti ihned přesunuly na šlapací autíčka, která se stala okamžitým hitem. Děti také měly možnost zahrát si na kurtech a fotbalovém hřišti, což jim poskytlo spoustu pohybu a radosti.

Ubytování bylo na vysoké úrovni a připomínalo hotelové podmínky, což nás příjemně překvapilo. Každý den si pochutnávali na výborném jídle, které bylo pečlivě připraveno místní kuchyní.

Hned první den vyrazili na osmikilometrovou procházku, během které zkoumali místní faunu a floru. Jedním z vrcholů výletu byla návštěva Johanitské komendy, která je plná záhad a historických artefaktů. Děti byly fascinovány příběhy a historií tohoto místa. Poté navštívily Podještědské muzeum, kde se dozvěděly více o místní historii a kultuře.

Celý výlet byl pro děti velkým zážitkem, plným zábavy, poznávání a nových přátelství. Poděkování patří personálu Podještědského sportovního areálu za skvělou organizaci a péči. Děti se vrátily domů plné dojmů a nových zážitků, které si budou pamatovat ještě dlouho.

Výlet do Českého Dubu byl nejen skvělou příležitostí k relaxaci a zábavě, ale také k učení a poznávání nových věcí.

Těšíme se na další dobrodružství, která nás čekají!

II. B s paní učitelkou Soňou a paní asistentkou Evou