Návštěva Prahy - III. A a III. B

Dne 10. října 2024 se žáci tříd III. A a III. B vydali na školní výlet do našeho hlavního města Prahy. Během dne si prohlédli spoustu zajímavých míst. Výlet začal na Staroměstském náměstí, kde mohli obdivovat slavnou Staroměstskou radnici s orlojem. Poté se přesunuli přes Karlův most na Pražský hrad, kde navštívili Chrám svatého Víta a zahráli si interaktivní hru na hradě – Hru na hrad.

Nechyběla ani prohlídka Zlaté uličky a věže Daliborky, která nabídla dětem možnost nasát atmosféru staré Prahy. Počasí nám přálo, jen na chviličku se ukázal déšť, ale to rozhodně nikomu náladu nezkazilo. Závěr prohlídky patřil zámeckému parku a návštěvě Letohrádku královny Anny.

Cestování vlakem a metrem se stalo dalším dobrodružstvím, které děti moc bavilo. Celkově to byl velmi vydařený a poučný den plný nových zážitků!